.:Víkend:.

4. listopadu 2007 v 17:16 |  .:Další žvásty:.
Tak teď píšu jak jsem prožila víkend. Občas mě to připadá jako děsná nuda, ptžse mně zdá že dělám furt ty stejný věci....poslouchám hudbu, čtu si, jsem na počítači nebo koukám na telku. No ale jsem alespoň ráda že nemusím trčet ve škole a poslouchat nějaký žvásty, z nichž některý ani nepoužijeme....jasně někomu třeba k něčemu budou...co my víme ale taky záleží na tom kolikrát to použijeme.

Myslím že tenhe víkend byl téměř jako každý jiný. V sobotu jsem sice vstávala o sedmi abych byla na závodech v Blansku včas, ale jinak v poho. NAštěstí jsem nemusela plavat byla jsem tam jako obrátkový rozhodčí. Prostě jsem na toho který měřil čas mávala buď červeným praporkem nebo žlutou deskou, protože jsme praporek nenašli. Proběhlo to v klidu ale bylo to strašně dlouhý. Byla jsem na bazéně od čtvrt na devět do šesti. Ale bylo to něco jako brigáda....dostala jsem za to 200Kč což je podle mě docela dobrý na to že jsem tam jenom seděla a mávala většinou žlutou deskou. Vlastně jsem ani neseděla, ale spíš ležela. No...to jsem si udělala trošku pohodlí mno...

Neděle zatím nebyla ničím zajímavá....ležela dlouho v posteli a četla si knížku Deník puberťáka(Černá kniha).Po obědě jsem ještě pouklízela svůj nehorázný bordel v pokoji a pak jsem se musela učit. Strašná zábava...mno ale copak můžu za to že zítra píšem test? Podle mě by se testy měli zrušit....možná jenom 2 za pololetí...když už...i když by to mohlo mít nevýhou že bysme se museli víc naučit...jako myslím učiva. Za chvilku budu na komplu končit a budu si žehlit gatě. Zítra bohužel zase vstávám na sedm takže se zase nevyspím....ale nemám to tak hrozný jako Marionette....ta musí v vstávat v 5 hodin aby to stihla. tak zatím zdarec a ještě si užívejte víkend.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chtěli byste tady rubriku o filmech a seriálech?

Ano.
Ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama