.:O slibovaném soustředění:.

31. října 2007 v 15:28 | Diasek |  .:Další žvásty:.
No zatím ještě nemám dostupný fotky, ale píšu alespoň co jsme tam dělali abych na to nezapomněla, doufám že vás tím nenudím.

No takže jsme v 16:25 nasedli na autobus v Blansku a jeli do vesničky jménem Žďárná....tam už na nás čekali 2 vedoucí abychom došli do nedaleké vesnice Suchý. No ale abysme to neměli moc krátký, protože bysme tam byli moc brzo....prý...mimochodem to bylo jen 2km....tak jsme vyrazili na menší asi....ehm...18km okruh na jehož konci nás čekal později už vysněný penzion Athéna. Protože už se v průběhu cesty začalo šeřit a my jsme šli moc rychle a nedaleko od nás byl v okolí nejvyšší bod tak nám udělali stezku odvahy...no nebudu nic říkat..radši.....no řekli nám že je to asi 100-200m po cestě a pak narazíme na svíčky...no z těch 100-200m se vyklubal 1km no a já jsem se samozřejmě trrochu víc obávala že prostě jsem to přešla....naštěstí jsem došla holku přede mnou a tak jsme se společně začali vracet a narazili na další holky no tak jsme se zase otočili a šli dál....nakonec všchno dobře dopadlo, podepsali se všechni do vrcholové knihy a mohli jsme pokračovat v cestě, ale teď už za svitu baterek. Nohy mě mrzli protože jsem je měla úplně promočený od kaluží, ale konečně jsme pak narazili na odbočku k penzionu a chytli nás nové síly. Jak jsme tak šli po cestě, tak jsme narazili na malý děti z našeho oddílu, který si ale vezli zadek ve vlaku a autobuse.....takže jsme už věděli že to není daleko....no tak jsme teda slavně dorazili do penzionu. Tak nás nadšeně přivítali a my jsme si šli na pokoje vybalit věci. Musím podotknout že jsme si zanedlouho ty věci zase balili a stěhovali do dalšího pokoje protože jsme se rozhádali....no takže nás pak bylo 6 v pokoji pro 5 a já spala na zemi na nafzukovací karimatce.
Ráno jsme sešli na snídani...ta byla v 8 hodin takže jsme nemuseli vstávat nějak moc brzo. No po snídani jsme šli hrát hru, kde jsme museli běžet 500m, zapamatovat si přísloví které na daném místě bylo a pak jsme běželi zpět(zase 500m). No a takhle 5x....našrtěstí jsme pak vymysleli taktiku která nám to zkrátila. No pak jsme šli okruh 1km 3x. Jednou jsme měli na lžičce pinpogový míček, podruhé jsme byli slepci a měli svýho vodiče a potřetí jsme měli svázanou nohu s dalším člověkem. No celkem se to dalo, dokonce jsme s těma svázanýma nohama dokázali běžet...sice jsme pak hodili hubu do bláta, ale to je nepodstatný protože jsme nakonec byli 1.. Pak jsme ještě skákali 10min přes švihadlo....měli jsme naskákat co nejvíc. No a jelikož mě moc skákání přes švihadlo nejde tak jsem naskákala jen 401. :'(( Večer jsme se šlio podívat do vesnice...trochu jsme si tam zaběhali na hrázi slalom, udělali několik metrů kačáků a žabáků. Ten kdo vymyslel kačáky a žabáky toho bych nejradši uškrtila. Po nichh jsme totiž měli běžet sprint a jelikož nám dali ti žabáci a kačáci zabrat na naše kolena, tak se nám jaksi motali nohy....já jsem radši zpomalila jinak bych asi spadla. Večer stejně jako ráno jsme hráli seznamovací hry v naší "klubovně". Některý hry se mi fakt líbily.
Další den jsme jsme zase ráno hráli nějaký hry a pak jsme začali se Šifrou mistra Leonarda. To nám jaksi nešlo protože jsme v osmisměrce našli i jiný slova než který tam měli být. Takže pak bylo náhradní řešením, že jsme si běhali pro lístečky se slovy do osmisměrky. V tajence nám vyšlo že máme jít na náves kde bude další úkol. Když jsme tam došli narazili jsme na pokyny že se máme vrátit. Cestou nás stíhalo ještě jedno družstvo. Byli bysme prohráli kdy jedna holka z nepřátelskýho družstva 10m před cílem nehupsla do keře. A tak jsme byli 3. Večer jsme vždy hráli hry.
pátek si ale totálně nepamatuju. Jenom vím že jsme dělali 5 minut dřepy...já jich udělala 204 a pak už se mi fakt při chůzi podlamovaly nohy.
V sobotu jsme šli zase 20km okruh s tenisákem ktreý jsme pinkali před sebou. Celkem makačka....hodně jsme museli běžet...což už pro nás pro všechny byla makačka. Odpoledne jsme hráli hru Vesnice....šli jsme 3 družstva do určité vesnice...já byla kapitán a měla jsem nejbližší vesnice...což bylo dobře. Měli jsme sehnat několik věcí:pohled z největší dálky...měli jsme pohled z Francie, pak korále, nejstarší věc v domě, kytici kopřiv, podpis lidí z domu č.1...tam nikdo nebyl protože se odstěhovali a v domě č.2 taky nikdo protože tam majitel zemřel. V domě č.3 už naštěstí někdo byl. Pak jsme sehnali nejstaršího člověka ve vesnici...té paní bylo 97 let...pak podpis lidí z domu s nejvyšším číslem. Pak první název vesnice. No splnili jsme to celkem rychle. Večer jsme pro trenérku dělali televizi. V neděli jsme si ještzě zaběhali než přijeli rodiče. Zazpívali jsme jim písničku jjíž text vám klidně napíšu když budete chtít(NAPSAT DO KOMENTŮ!)a jeli domů. no tak to bylo naše soustředění....pište komenty pls....na soustředění se mě moc líbilo ani se mě pak nechtělo domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chtěli byste tady rubriku o filmech a seriálech?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 Nikie Nikie | Web | 1. listopadu 2007 v 13:18 | Reagovat

Ahojky SBčka!

Tohle píšu zase všem takže jestli se vás to netýká, tak promiňte..

Stejně jak minule narážim na ty co nepíšou komenty...

Jako mě to nebaví..Každej den sem na vašich blogách tak  3x..A vy sem nedáte ani jede koment tejdně..Jako jo někdo jo..Ae jen tak s ezamyslete..Vám to možná nevadí ae já zbytečně mrhám čas...Takže pls aktivní SB se ozvěte někam na blog..Ať vim že o sobě aspoň víme-..Počkám do pondělí..Ty co s eneozvou mažu..

Pokud se tě to netýká tak ještě jedno promioŇ..MVMR aktivní SBčka =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama