.:Dívka na koni:.

29. dubna 2007 v 20:26 | Diasek |  .:Dívka na koni:.
Kapitola 1
Nacházíme se v druhém školním roce v Bradavicích.¨
Zařazování do jednotlivých kolejí už skončilo, studenti spokojeně jedí večeři, je mezi nimi i Harry, Ron, Hermiona a jejich spolužáci i Malfoy a jeho kumpáni. V čele učitelského stolu sedí na zlaté židli Albus Brumbál, vedle něj profesorka McGonagalová a další učitelé. Je tu spousta lidí, kteří se baví o tom co dělali o prázdninách. Nikdo z nich netuší, co se děje dole pod hradem...
Na koni sedí dívka, nemůže jí být více než 12 let. Na koni sedí už více jak tři dny. Jede ve dne i v noci, nejedla, nespala jen jede dál. Její kůň jí hodně pomáhá a statečně běží dál. Pronásledují je jakési stvůry, jen dívka na koni ví odkud jsou...kdyby jste se zeptali kohokoli jiného na to, co to je, nejspíš by neodpověděl. Dívka má dlouhé světle hnědé vlasy, tvář je plná škrábanců a krve. Oblečení je na mnoha místech roztrhané a špinavé. U boku jí visí dlouhý bílý meč, meč který má velkou moc ani ona sama neví jak velkou, meč jehož čepel je z elfího kovu a rukojeť osázená smaragdy. Nahoře na kopci spatří hrad. "To je naše záchrana Wille,"špitne na koně. Ví že se tam musí dostat, budou tam určitě nějací lidé, kteří jí pomohou, taky ví,že její kůň Will už nemá mnoho sil, přesto jej pobídne k větší rychlosti. Už je u brány, v hradě bude mít dobré útočiště, protože ví že se se stvůrami musí utkat a pobít je. Jedině tak se jich zbaví.
Ve Velké síni se už dojedlo a studenti začínají utichat. Albus Brumbál vstává ze své židle a chystá se říct svůj každoroční projev. "Srdečně vás vítám zpět v Bradavicích, doufám že se vám tento školní rok vyvede. tak jako každý rok vás chci upozornit že vstup do Zapo...."v tom se Brumbál zarazil. Z chodby před Velkou síní zaslechl hluk a nebyl jediný. tudenti a učitelé utírají zrak na dveře a neví co mají dělat a co čekat.
Dveře Velké síně se rozrazili...dívka na koni objede dva kolejní stoly a vytasí meč. Je slyšet dusot nohou, nikdo skoro ani nedýchá, ani učitelé ne. Už přišli..někteří studenti hrůzou vyjekli. Pronásledovatelé se dívají na dívku s nenávistí v očích a ona na ně...v očích nemá strach je spíše vyrovnaná jako by jí bylo jedno co se má stát. "Máme tě holčičko, s náma si takhle hrát nebudeš, odtud nám neutečeš, konečně tě zabijeme..."řekne jeden z pronásledovatelů hlubokým hlasem.
Pokračování příště...Diasek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oznámkujte můj blog...

1
2
3
4
5

Komentáře

1 Karin Karin | E-mail | Web | 30. dubna 2007 v 14:52 | Reagovat

Diasku, to je super! Ale není tu další kapitolka :'(  to je strašná škoda! Pokračuj, prosím...

2 Míša Míša | E-mail | 8. listopadu 2007 v 9:50 | Reagovat

první stránka je moc dobrá, škoda, že takto nepíšeš i slohovky do češtiny. dl jsem sew bohužel nedostala, jelikož musím psát atf. Někdy si to sbnad přečtu celé.

3 Votavová  Šárka Votavová Šárka | E-mail | 19. února 2008 v 13:30 | Reagovat

ujde  to!!!!......

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama